.social-navigation a[href*="t.me"]:before {content: "\f2c6";}
kak-ya-sdaval-zno

Как я сдавал ЗНО 2018: мой опыт

В этой статье Дима расскажет о своем опыте сдачи ЗНО по английскому языку 2018 года, а также даст практические советы по подготовке к экзамену и расскажет на что стоит обратить внимание во время подготовки исходя из его опыта сдачи экзамена.

zno_2018_gosha

Как я сдавал ЗНО 2018: мой опыт

В этой статье Гоша расскажет о своем опыте сдачи ЗНО по английскому языку 2018 года, а также даст практические советы по подготовке к экзамену и расскажет на что стоит обратить внимание во время подготовки исходя из его опыта сдачи экзамена.

letter to the editor

ЗНО. Напівофіційний лист (semi-formal letter)

Одним з екзаменаційних завдань ЗНО може бути напівофіційний лист. До цього типу листів відносять листи до редактора газети, журналу, радіо-програми тощо, а також листи до осіб, з якими автор знайомий не дуже близько або яким він хоче висловити свою повагу та бути ввічливим стосовно них (друзі батьків, вчителі тощо). З основними правилами написання та прикладом напівофіційного листа ознайомтеся у цій статті.

ЗНО. Види офіційних листів

Офіційний лист для ЗНО з англійської мови. Види офіційних листів: мотиваційний лист (cover letter), лист-скарга (letter of complaint), лист-запит (enquiry letter). Поради щодо написання та оформлення а також корисні фрази-кліше для офіційних листів.

Listening tips

ЗНО. Частина аудіювання. Практичні поради

Сьогодні поділюся лайфхаками щодо того, як краще розібратися з частиною аудіювання на ЗНО, як правильно готуватися до неї та як краще підійти до виконання завдань. Сподіваюсь, що ця частина ЗНО більше не буде здаватися такою важкою.